Studniówki - Śląsk, małopolska - DJ Willy

Studniówki

Sto dni matury dla większości osób zdarza się tylko raz w życiu. Warto godnie świętować tę okazję, by przywoływała najlepsze wspomnienia do końca życia. W tym celu sięgnij po usługi profesjonalnego konferansjera! Współpracuję zarówno z klientami detalicznymi, jak i szkołami – mogę urządzić wspaniałą imprezę zarówno dla całej klasy, jak i mniejszego grona bliskich znajomych.

Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty?

Jestem nie tylko konferansjerem, ale też animatorem. Tworzę na parkiecie widowiskowe show taneczne z użyciem stylowych rekwizytów. Dzięki temu potrafię zaangażować do zabawy wszystkich, nawet najbardziej opornych, uczestników. Co więcej, mam rozbudowany repertuar muzyczny, który stale aktualizuję. Gram zgodnie z oczekiwaniami gości, przenosząc ich w czasie do niemal każdej dekady po najnowsze hity. Wypełnię najlepszymi dźwiękami całą salę! W tym celu używam nowoczesnego sprzętu renomowanych marek, dzięki czemu możesz mieć pewność, że muzyka, która na studniówce poleci z głośników, będzie głośna i wysokiej jakości. Dodatkowo tworzę niepowtarzalny klimat za sprawą scenicznego oświetlenia parkietu.

Indywidualne podejście z innowacyjnymi wstawkami

Choć jako konferansjer wszystkie elementy show konsultuję ze swoimi klientami, wplatam w niego autorskie elementy, które pozytywnie zaskoczą gości. Tym samym spełniam ich potrzeby i jednocześnie zaskakuję niespodziewanymi elementami, które zachęcą ich do dalszej zabawy.

Stała współpraca z uczestnikami zabawy

Jako konferansjer dbam o to, by zabawa była świetnie zorganizowana od początku do końca. Wszystkie utwory, które puszczam, dobieram do pory i nastroju, w którym są goście. Cały czas umiejętnie obserwuję ich zachowanie na parkiecie i dobieram najlepszą, nastrojową muzykę…lub taką, która doda im energii i wprowadzi na sam środek parkietu! Jesteście zainteresowani? Już dziś skontaktujcie się ze mną mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem formularza na stronie, żebyśmy mogli ustalić szczegóły Waszej wymarzonej studniówki. Dokładam wszelkich starań, by stworzyć i poprowadzić dla swoich klientów niepowtarzalną imprezę.