Referencje | Willy wodzirej

zobacz resztę

opini na Facebook

Marta & Roman

Wojtku, Minął już miesiąc od naszego wesela, a my wciąż przed oczami mamy dostojnego poloneza, energetyczną zumbę, szalone przebrania i parkiet pełen gości! Nasi goście dzwonili do nas i dziękowali nam za wspaniałą zabawę przez długi okres czasu. Stwierdzili, że jeszcze nigdy na żadnym weselu nie bawili się tak dobrze. Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że dla nas to była najlepsza impreza na jakiej byliśmy. Bardzo Ci dziękujemy za Twój profesjonalizm i zaangażowanie. Na odległość widać, że Twoja praca to nie tylko praca ale i też pasja!Cała zabawa była na poziomie, z wyczuciem, poprowadzona zgodnie z naszymi wcześniejszymi życzeniami i sugestiami.Nagłośnienie dopasowane do wielkości sali, a Piotr – Light DJ zrobił kawał dobrej roboty – piękna wywarzona, oprawa wizualna! 3/4 sukcesu wesela to właśnie dobra oprawa muzyczna i za ten sukces jesteśmy Ci meeega wdzięczni!! Jeszcze raz dziękujemy!! Współpraca z Tobą to czysta przyjemnosć!! 🙂 pozdrawiamy Marta & Roman

T & A Maddison

Witam , Z najwieksza przyjemnoscia chcialabym Panstwu polecic uslugi DJ Willy. Prowadzil nasze wesele(a takze obsluge muzyczna podczas ceremoni zaslubin) w Dworze w Tomaszowicach i wszyscy nasi goscie byli poprostu zachwyceni a my ogromnie zadowoleni .Pragne zaznaczyc , ze mielismy gosci z wielu krajow , miedzy innymi (Hiszpani , Francji , Mexico , Litwy , Lotwy , Angli , Jersey Finlandi , Niemiec)i wszyscy bawili sie wysmienicie do 7 rano (Sorry Willy )!!!! Naprawde nie jest latwo pomieszac wszystkie kultury i zadowolic wszystkie gusta a on to zrobil !!Raz jeszcze goraco polecam a tym samym serdecznie dziekuje w imieniu wlasnym , mojego meza oraz wszystkich gosci . Good job Willy , we love ya xxxTeresa & Anthony

Aneta i Franiu

Chcemy serdecznie podziękowac za fantastyczną zabawę:) i profesjonalnie zorganizowaną imprezę weselną 🙂 wszyscy goście byli zachwyceni sposobem prowadzenia naszego przyjęcia weselnego, jeszcze nigdy nie spotkali się z tak dobrze i ciekawie prowadzoną zabawą:). Gorąco polecamy DJ Wojtka!!! pozdrawiamy serdecznie:) było super, wielkie dzięki:)

Matylda i Szymon

Już powoli łapiemy kontakt z rzeczywistością i chcieliśmy Wam bardzo podziękować za prowadzenie naszego wesela! Nie było osoby, która by nie pochwaliła tego wyboru, nawet jeśli na początku podchodzili bardzo sceptycznie do zamiany orkiestry/zespołu na dj. Masz świetne pomysły i stworzyłeś niezapomnianą atmosferę:) Wszystkim będziemy polecać Wasze usługi, napisz nam proszę gdzie najlepiej dodać jakiś komentarz pochwalny albo inne słowa uznania, na które bez wątpienia zasłużyliście:)

Daniel i Agata

Chcieliśmy gorąco i serdecznie podziękować za oprawę muzyczną i artystyczną naszego małego przyjęcia weselnego. Wszyscy byli zachwyceni osobowością i pomysłowością Wojtka!!! Wspomnienia z takich imprez pozostają wiecznie żywe. DZIĘKUJEMY!!!

Dorota i Radek

DAŁ CZADU!!!! Co tu więcej pisać. Człowiek orkiestra który potrafił w poprawiny o godzinie 12 w południe wprowadzić gośći w atmosfere szampańskiej zabawy. Nawet moi rodzice którzy nie byli zbyt zachwyceni na wieść o dj na wesel bawili się przy zabawach i muzyce Wojtka jak nastolatki. Potrafił zachęcić wszystkich ludzi aby ruszyli na parkiet. Wielkie dzięki Wojtku za niezapomnianą zabawę będziemi mieli co opowiadać dzieciakom!

1 2 3 5