Poznaj Willyego - Śląsk, małopolska - DJ Willy

Poznaj Dja Willyego

#Rozwój #Radość życia #Pasja tworzenia

To podstawowe fundamenty na których opieram swoje życie oraz pracę Dja/Wodzireja. Dlatego jestem niezwykle spełnionym człowiekiem prywatnie oraz zawodowo, który tworzy swoje szczęście każdego dnia! Jakie znaczenie mają moje przekonania i wartości dla Ciebie? czytaj więcej…


Pasja

Jestem pasjonatem muzyki, różnych gatunków i styli. Uwielbiam podróżować oraz interesuję się rozwojem.

więcej


Pasja

Jestem pasjonatem muzyki różnych gatunków i styli, z wielostronnymi preferencjami muzycznymi. Uwielbiam odszukiwać, poznawać i przesłuchiwać utwory, które mogą pobudzać wspomnienia i emocje wielu uczestników imprezy. Dobry utwór dla mnie to taki, który tworzy pozytywny stan, radość, lub porywa do tańca. Ponieważ sam chętnie tańczę, Twoje wesele jest pełne ciekawych animacji.

Pasjonuje się również podróżami i rozwojem, dlatego często emanuję pomysłami, które próbuję w rzeczywistości. Stawiam sobie konkretnie określone cele, aby z konsekwencją je realizować. Stąd pewnie zauważyliście, jak na przestrzeni czasu zmienia i rozwija się Willy.


Życie

Pochodzę z pięknej Sądecczyzny, a mieszkam w klimatycznym Śląsku.

więcej


Życie

Pochodzę z pięknej Sądecczyzny, a mieszkam w klimatycznym Śląsku. Posiadam wspaniałą żonę, z którą tworzymy zgrany i udany związek od wielu lat. Jesteśmy szczęśliwymi rodzicami Igi, która jest szalenie aktywna „po tatusiu”.  Mimo, że Elki nie widzicie w branży weselnej pełni funkcję dyrektora artystycznego i jest autorką wielu pomysłów. Jesteśmy elastyczni, lubimy zmiany i szybkie tempo życia, stawiając sobie co raz to nowe wyzwania. Posiadamy zadziornego maltańczyka o imieniu „Gobo”, który jest nieodłącznym przyjacielem Igi 🙂


Szkolenia

Jedną z najlepszych rzeczy jaka mnie w życiu spotkała to praca trenera.

więcej


Szkolenia

Jedną z najlepszych rzeczy jaka mnie w życiu spotkała to praca trenera. Aby móc uczyć innych, sam byłem zdany na edukację. Realizując szkolenia z zakresu rozwoju, motywacji, komunikacji oraz zarządzania, nieustanie podnoszę swoje kompetencje. Praca szkoleniowca pozwoliła mi budować świetne relacje oraz rozumieć ludzi. Rozwój siebie to lepsza jakość naszego życia, do czego zachęcam każdego!


Meksyk

Na wstępie piszę o Meksyku ponieważ była to wyprawa życia.

więcej


Meksyk

Na wstępie piszę o Meksyku ponieważ była to wyprawa życia. W zasadzie pierwsza wycieczka, w której stałem się bardziej podróżnikiem, niż turystą, poznając od środka ciekawą kulturę, zwyczaje i prawdziwe meksykańskie życie. Podróże to kolejna pasja, jak i czas maksymalnego ładowania baterii. W tworzeniu Waszych imprez wykorzystuję inspiracje zaczerpnięte z dalekich wypraw, dzięki temu program zabawy jest bardzo oryginalny. W każdym roku wyjeżdżam w ciekawe i odległe miejsca.

dj-willy

Jako Dj/Wodzirej Willy rozwijając siebie rozwijam warsztat swojej pracy, podnoszę standardy i wprowadzam nietuzinkowe rozwiązania. Stawiam na wszystko co wyjątkowe, dbam o najdrobniejszy detal, przełamuję stereotypy i realizuję odmienny styl zabawy. Zaskakuje pomysłami, aby Wasze Wesele stało się idealnym połączeniem tradycji i innowacji. Ekstremalnie szaloną zabawą, w zwariowanym, energicznym, a jednocześnie wyważonym stylu. Dzięki temu możecie być pewni, że impreza okaże się wielkim zaskoczeniem dla zaproszonych Gości.

Czerpiąc radość z życia wprowadzam entuzjazm i energię w grono ludzi z którymi przebywam. Dlatego Wasza impreza jest wydarzeniem w którym dominuje radość, niegasnący uśmiech i poczucie humoru. Rozkręcając zabawę przekazuję pałeczkę uczestnikom, ponieważ?

Najlepszy Wodzirej nie jest gwiazdą wieczoru – lecz kreuje gwiazdy!