Poznaj Willyego | Willy wodzirej

#Rozwój #Radość życia #Pasja tworzenia

To podstawowe fundamenty na których opieram swoje życie oraz pracę Dja/Wodzireja. Dlatego jestem niezwykle spełnionym człowiekiem prywatnie oraz zawodowo, który tworzy swoje szczęście każdego dnia! Jakie znaczenie mają moje przekonania i wartości dla Ciebie?
czytaj więcej…

pasja


Pasja

Jestem pasjonatem muzyki, różnych gatunków i styli. Uwielbiam podróżować oraz interesuję się rozwojem.

więcej


Pasja

Jestem pasjonatem muzyki różnych gatunków i styli, z wielostronnymi preferencjami muzycznymi. Uwielbiam odszukiwać, poznawać i przesłuchiwać utwory, które mogą pobudzać wspomnienia i emocje wielu uczestników imprezy. Dobry utwór dla mnie to taki, który tworzy pozytywny stan, radość, lub porywa do tańca. Ponieważ sam chętnie tańczę, Twoje wesele jest pełne ciekawych animacji.

Pasjonuje się również podróżami i rozwojem, dlatego często emanuję pomysłami, które próbuję w rzeczywistości. Stawiam sobie konkretnie określone cele, aby z konsekwencją je realizować. Stąd pewnie zauważyliście, jak na przestrzeni czasu zmienia i rozwija się Willy.

taj


Życie

Pochodzę z pięknej Sądecczyzny, a mieszkam w klimatycznym Śląsku.

więcej


Życie

Pochodzę z pięknej Sądecczyzny, a mieszkam w klimatycznym Śląsku. Posiadam wspaniałą żonę, z którą tworzymy zgrany i udany związek od 10 lat. Razem ustalamy, konsultujemy i decydujemy. Mimo, że Elki nie widzicie w branży weselnej pełni funkcję dyrektora artystycznego i jest autorką wielu pomysłów. Jesteśmy elastyczni, lubimy zmiany i szybkie tempo życia, stawiając sobie co raz to nowe wyzwania. Posiadamy zadziornego maltańczyka o imieniu „Gobo”, którego z pewnością poznacie i usłyszycie przybywając do nas.

szkolenia-photo


Szkolenia

Jedną z najlepszych rzeczy jaka mnie w życiu spotkała to praca trenera.

więcej


Szkolenia

Jedną z najlepszych rzeczy jaka mnie w życiu spotkała to praca trenera. Aby móc uczyć innych, sam byłem zdany na edukację. Realizując szkolenia z zakresu rozwoju, motywacji, komunikacji oraz zarządzania, nieustanie podnoszę swoje kompetencje. Praca szkoleniowca pozwoliła mi budować świetne relacje oraz rozumieć ludzi. Rozwój siebie to lepsza jakość naszego życia, do czego zachęcam każdego!

mexyk


Meksyk

Na wstępie piszę o Meksyku ponieważ była to wyprawa życia.

więcej


Meksyk

Na wstępie piszę o Meksyku ponieważ była to wyprawa życia. W zasadzie pierwsza wycieczka, w której stałem się bardziej podróżnikiem, niż turystą, poznając od środka ciekawą kulturę, zwyczaje i prawdziwe meksykańskie życie. Podróże to kolejna pasja, jak i czas maksymalnego ładowania baterii. W tworzeniu Waszych imprez wykorzystuję inspiracje zaczerpnięte z dalekich wypraw, dzięki temu program zabawy jest bardzo oryginalny. W każdym roku wyjeżdżam w ciekawe i odległe miejsca.

Rozwijając siebie rozwijam warsztat swojej pracy, podnoszę standardy i wprowadzam nietuzinkowe rozwiązania. Łącze banalność z wyjątkowością, przełamuję stereotypy, wprowadzając nowoczesne zabawy. Zaskakuję pomysłami zatem Twoje Wesele będzie wyjątkowym połączeniem tradycji i innowacji. Przedsięwzięciem o wysokim standardzie. Ekstremalnie szaloną zabawą, w zwariowanym, energicznym, a jednocześnie wyważonym stylu.

 

 

Czerpiąc radość z życia, eksploruję każdą chwilę. Tym samym mam przyjemność wprowadzać entuzjazm, optymizm i radość w grono ludzi z którymi przebywam. Dlatego Twoja impreza we współpracy ze mną, będzie wydarzeniem w którym dominuje radość, niegasnący uśmiech i poczucie humoru. Z czego to wynika? Ponieważ mam świadomość, że istnieją niepowtarzalne momenty naszego życia!

 

 

Oddając się pasji Tworzenia, czerpię prawdziwą przyjemność z organizacji Twojej imprezy. Posiadam ogromną satysfakcję na podstawie porywania gości do tańca, malowania na ich twarzy uśmiechu, generowania emocji radości i zapomnienia. Posiadam doświadczanie w prowadzeniu imprez, szkoleń i aktorstwie, dzięki temu możesz być pewny, że Twoja impreza będzie WIELKIM zaskoczeniem dla zaproszonych gości. Rozkręcając zabawę przekazuję pałeczkę uczestnikom, ponieważ?

 

Najlepszy Wodzirej nie jest gwiazdą wieczoru – lecz kreuje gwiazdy!