FAQ - Śląsk, małopolska - DJ Willy

Czy Willy jest dostępny w terminie?

Jeśli chcesz dowiedzieć się czy twój termin jest wolny w kalendarzu Willy’ego koniecznie podaj miejsce imprezy? Z racji logistyki imprez Willy nie ma możliwości pojawić się w każdym rejonie, nawet w sytuacji dostępnej daty.

Jak zarezerwować termin Willy’ego ?

Jedyną formą rezerwacji terminu jest zawarcie umowy oraz wpłata kwoty zadatku. Podpisanie umowy odbywa się na spotkaniu lub drogą elektroniczną. Willy nie dokonuje wstępnych rezerwacji, wyjątek stanowi rezerwacja na czas umówionej daty spotkania.

Gdzie Willy dojeżdża?

Zasięg pracy Willy’ego to odległość 100 km od miasta Jaworzno. Willy działa wyłącznie w województwie śląskim i małopolskim. Zasięg powyżej 100 km jest możliwy jedynie poza ścisłym sezonem weselnym. Jeśli Willy ma termin zajęty, możesz zastanowić się nad inną datą, ponieważ sukces Twojej imprezy zależy głównie od jej prowadzenia!

Kiedy i gdzie mogę porozmawiać z Willy’m?

Willy zachęca do zapoznawczego spotkania online lub na żywo przed podpisaniem umowy i rezerwacją terminu. Spotkanie nie zobowiązuje Was do rezerwacji daty. Jednak daje możliwość poznania szczegółów i uzyskania cennych informacji na temat przebiegu Waszej imprezy. Willy jest do dyspozycji w Jaworznie w godzinach do ustalenia.

Posłuchaj oferty Willy’ego!

[CITYPNG.COM]HD Circular Brushed Gold Youtube YT Logo PNG - 4096x1498